Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną termostat OWD5 – charakterystyka produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI scala w jednym urządzeniu walory rozwiniętego termostatu elektronicznego z trybem zdalnego regulowania przez tablet.

Umożliwia regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, podłogowym wodnym , kaloryferami zasilanymi na prąd, grzejnikami na centralne ogrzewanie wodne.

Wyposażony jest w dotykowy ekrano przekątnej dwa cale. Znaczącym walorem jest wielobarwny, dotykowy ekran i zdalne regulowanie za pomocą tabletów. Daje możliwość zaprogramowania ciepła w cyklu całej doby oraz tygodniowym. Sterownik uczy się czasie reakcji na zmianę temperatury podłoża i wie, w jakim momencie należy załączyć lub wyłączyć ogrzewanie, aby uzyskać nadaną temperaturę o oczekiwanej porze dnia. Schemat oprogramowania może wynosić do 6 wydarzeń w ciągu dnia. Istnieje możliwość przypisania do każdego zdarzenia różnej ciepłoty.

To, co najważniejsze

  • wysoka precyzja utrzymywanej temperatury,
  • funkcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności schematu grzania i pomieszczenia – dla tego wie kiedy wcześniej załączyć ogrzewanie aby uzyskać żądaną temperaturę o konkretnej porze,
  • bezprzewodowe regulowanie przez tablet – zdalna weryfikacja i możność wahnięć ciepłoty niezależnie gdzie od pozycji gdzie się znajdujesz – wystarczy zainstalować aplikację na smartfon – możesz nawigować aż paroma regulatorami z jednej apki.
  • pełna obsługa w języku polskim,

Regulator dostarczany jest z sondą temperatury powietrza oraz przewodowym detektorem podłogi.

Modułowa pokrywa pozwala na montaż w obramowaniach różnych producentów np w celu integracji z włącznikami elektrycznymi. Wymiary: 82 mm x 82 mm x 40 mm